(Ne)doručování poštovních zásilek ve Vestci

Pošta zavedla novinku, kdy z důvodu omezených lidských zdrojů už zásilky nedoručuje pobočka v Jesenici, ale pobočka z Jižního města. A podle informací, které se k nám dostávají, se (i když jsme v redakci nevěřili tomu, že to ještě jde) situace s doručováním zhoršila. Po obci kolují informace o nedoručených poštovních zásilkách, o kterých adresáti nemají žádnou informaci, tudíž si je ani nedojdou vyzvednout nebo naopak o zásilkách vhozených do schránky i s doručenkou, takže se naopak odesílatel nedozví, že zásilka někam dorazila.
Naprosto chápeme rozhořčení všech, kterým to komplikuje život. Ale prosíme, nekřičte na zaměstnankyně na naší pobočce Pošta Partner, ty za to opravdu nemohou.
Jestliže očekáváte nějakou zásilku, která vám nepřichází, můžete si ověřit na naší pobočce, zda tam není uložena. Stačí v provozní době zavolat na tel. 313 035 508.
V případě, že si chcete stěžovat na to, že doručování zásilek nefunguje, tak je potřeba se obrátit přímo na Českou poštu buď telefonicky na 800 104 410 nebo e-mailem na: info@cpost.cz