Campanus BUS

Ve školním roce 2023/2024 bude obec Vestec opět zajišťovat školní autobus pro žáky 1. – 3. tříd. Smlouvy bude možné podepisovat od 21.8. do 31.8. v podatelně obecního úřadu. Poplatek zůstává stejný (1000 Kč/ školní rok) a týká se pouze ranního spoje. Odpolední autobus mohou využívat všichni žáci bez uzavřené smlouvy nebo zaplaceného poplatku. Odjezd odpoledního spoje ze zastávky U Kunratického lesa (směr Opatov) zůstává stejný, tedy v 16:35.

První školní den, 4.9. 2023, pojede ranní spoj podle platných jízdních řádů.

Ranní spoj bude obsluhovat tyto zastávky:

Okružní – Nezvalova 6:45
Obecní úřad 6:48
Na Spojce 6:53
U Vodárny 7:00
U Hrnčíř 7:05
Praha, U Kunratického lesa 7:25

Ostatní žáci mají možnost využít autobusovou linku 326, která ráno zajíždí až do zastávky v blízkosti školy „U Kunratického lesa“. Děti tedy nemusí přestupovat na Opatově.

 

Odpolední autobus

Odpolední autobus je možné využívat bez uzavřené smlouvy a bez poplatku pro všechny ročníky. Odjezd ze zastávky U Kunratického lesa je v 16:35. Děti ze školní družiny doprovází k autobusu asistenti, žáci se v družině prokazují kartičkou Odjezdů autobusů (ke stažení níže). Nejmenší děti musí vědět, na které zastávce vystupují, dozor je předává do rukou dospělého doprovodu.

Ve Vestci zastavuje autobus na zastávkách MHD „Hrnčíře“, „U Klimešů“, „Obecní úřad“ a „Safina“. Příjezdy jsou závislé na aktuální dopravní situaci, orientačně trvá cesta k Obecnímu úřadu 15 minut.

Dokumenty ke stažení

Smlouva - BUS - 2023/24

Smlouva školní autobus

Karta odjezdů pro družinu v ZŠ Campanus

Karta odjezdů