Campanus BUS

14.10.2021

Vážení rodiče, opakující se zpoždění ranního spoje jsme již řešili s dopravcem. Zpoždění bylo způsobené zhoršenou dopravní situací. Autobusy budou z depa vyjíždět ještě dřív, aby se situace neopakovala. V případě problémů se školními spoji nás kontaktujte na email podatelna@vestec.cz. Děkujeme.

Také ve školním roce 2021/2022 bude obec zajišťovat provoz ranního autobusu do ZŠ Campanus pro žáky 1., 2. a také 3. tříd. Smlouvy je možné podepisovat v podatelně obecního úřadu od 30.8.2021 do čtvrtka 2.9. 2021. Poplatek zůstává 1000 Kč/ žáka/ školní rok.

Dopravu dětí zajišťujeme dvěma autobusy, v každém je s dětmi vždy doprovod, který děti odvede až do ZŠ Campanus. Nástupní zastávky neodpovídají zastávkám MHD, jsou označeny vlastními číselníky.

AUTOBUS 1 – zastávky:  čas odjezdu
Vestec, Obecní úřad 6:50
Vestec, Na Spojce 6:52
ZŠ Campanus (U Kunratického lesa) 7:22

  

AUTOBUS 2 – zastávky: čas odjezdu
Vestec, Nezvalova 6:45
Vestec, U Vodárny 6:47
Vestec, U Hrnčíř 6:53
ZŠ Campanus (U Kunratického lesa) 7:23

 

Školní autobus je určen pro žáky 1., 2. a 3. tříd, v případě volné kapacity také pro nejmladší žáky 4. tříd. Náhradníci se mohou hlásit od 30.8. do 2.9. 2021 v podatelně obecního úřadu a v pátek 3.9. vás budeme kontaktovat s informací, zda může vaše dítě jezdit školním spojem od pondělí 6.9. 2021.

Ostatní žáci mají možnost využít autobusovou linku 326, která ráno 3x zajíždí až do zastávky v blízkosti školy „U Kunratického lesa“. Děti tedy nemusí přestupovat na Opatově.

Odpolední autobus je možné využívat bez uzavřené smlouvy a bez poplatku pro všechny ročníky.

Upozorňujeme rodiče na nutnost použití roušek u dětí ve školním autobuse (ranní i odpolední)!

Odpolední autobus

Odpolední autobus je možné využívat bez uzavřené smlouvy a bez poplatku pro všechny ročníky. Odjezd ze zastávky U Kunratického lesa je v 16:35. Děti ze školní družiny doprovází k autobusu i po celou cestu domů asistenti, žáci se v družině prokazují kartičkou Odjezdů autobusů. Nejmenší děti musí vědět, na které zastávce vystupují, dozor je předává do rukou dospělého doprovodu.

Ve Vestci zastavuje autobus na zastávkách MHD „Hrnčíře“, „U Klimešů“, „Obecní úřad“ a „Safina“. Příjezdy jsou závislé na aktuální dopravní situaci, orientačně trvá cesta k Obecnímu úřadu 15 minut.

Dokumenty ke stažení

Smlouva - BUS - 2021/22

Smlouva školní autobus

Karta odjezdů pro družinu v ZŠ Campanus

Karta odjezdů