Den sousedů

Srdečně zveme všechny sousedy, aby se zapojili do naší výzvy a přihlásili se na Den sousedů v sobotu 1. června 2024 od 10 hod do 13 hod. Cílem akce je potkat se se svými sousedy jen tak na ulici, před domem nebo třeba na zahradě. A jak se můžete zapojit?

Jedna z možností je uspořádání garážové výprodeje. Pokud máte doma nepotřebné věci, které byste rádi poslali dál, přihlaste nám místo, kde bude vaše výprodej probíhat.

Můžete se ale také přihlásit s nabídkou občerstvení nebo posezení u vás před domem či na zahradě. Můžete to také spojit s přátelským turnajem např. v šipkách, stolních hrách, kartách.. Je to jen na vás!

Komunitní zahrada Vestec se připojuje turnajem v pétanque! 

Všechna přihlášená místa zakreslíme do mapky a tu vám poskytneme na sociálních sítích, na webu i v tištěné podobě. Aby se mapky stihly připravit, je uzávěrka přihlášek už 15. května. Proto nečekejte dlouho a přihlaste své místo! Přihlásit se můžete osobně v podatelně obecního úřadu nebo na emailu kultura@vestec.cz. Garážové výprodeje, posezení, turnaje, zábava… Těšíme se na vás!

Leták_Den_sousedu2024.jpg